Föreningsstämma den 23 maj 2021 kl 10.00 vid Norra Bryggan

Brf Husarvikens Bryggas föreningsstämma äger rum söndagen den 23 maj 2021 kl 10.00 utomhus i anslutning till Norra Bryggan. Kallelse, fullmakt och årsredovisning 2020 kommer att skickas ut senare.
 
I den pandemi som fortfarande råder vill vi uppmana till att begränsa deltagandet till en person per lägenhet och ber om att avstå från deltagande om man har minsta sjukdomsantydan. Fullmakt kan användas för att ge någon fullmakt att föra sin talan. 

Motioner till föreningsstämman ska inkomma till styrelsen senast den 5 maj. De kan skickas till föreningens mejladress info@husarvikensbrygga.se eller lämnas i föreningens postfack på Husarviksgatan 8. 

Kontakta valberedningens ordförande Per Holmberg, tel 070 3613934, om du har intresse av att medverka i föreningens verksamhet eller vill framföra eventuella synpunkter. 

Boka in datumet och välkommen till stämman!

Nyhetsarkiv

Länkar

-

Senaste nyheter